Image Alt
  /    /  Chlazení Lindr CWP 100 3x smyčka

Chlazení Lindr CWP 100 3x smyčka + rychlospojky

Vodní podstolový chladič řady CWP GREEN LINE je profesionální zařízení, které vyčnívá z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale i vysokým výkonem při malých rozměrech a jednoduchou montáží. Konstrukce chladiče je naprostou novinkou v této kategorii nápojových chladičů.

CWP – Contact Water Power – využití technologie přímého chlazení v kombinaci s elegantním vzhledem a malými rozměry.

Chladící výkon 70 až 90 litrů, tj. 140 – 180 kvalitně vychlazených piv za hodinu, výčepní zařízení je profesionální chlazení piva určené k výdeji kvalitně vychlazené­ho nápoje v komerčním využití.

Technologie LINDR GREEN LINE díky využití ekologického chladiva R-290 je šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

Zařízení je vybaveno doprovodným ponorným čerpadlem pro perfektní dochlazení stáčeného nápoje až k výčepnímu kohoutu. Kvalitní a rovnoměrné vychlazení nápoje probíhá bez teplotního šoku v dostatečně dlouhém nerezovém šneku.

Kvalitně vychlazený nápoj je připraven již po 10-15 min. od zapnutí přístroje.

Moderní uspořádání chladící technologie LINDR zaručuje jednoduchost a dostupnost servisních zásahů a jednoduchost údržby.

Snadná a bezpečná manipulace díky menším rozměrům výčepního zařízení a madlům, které jsou umístěna na jeho vrchní části.

Cena za pronájem

Krátkodobý pronájem

500 Kč

Počet dní

1

Dlouhodobý pronájem

1.900,- Kč

Počet dní

7

Při prvním zapůjčení je nutné uhradit vratnou zálohu ve výši 5.000,- Kč.

Parametry

70 až 90 litrů/hod.

220-240V 50Hz~1

29 kg